Do pobrania są plakaty w czterech wersjach kolorystycznych

– białej podstawowej, papierowej, niebieskiej technicznej i czarnej tablicowej.

Wybierz i wydrukuj swoją wersję, powieś w swoim twórczym kącie, a potem podziel się zdjęciem – oznacz @TwojeWykroje na Instagramie :)

Chcesz pobrać plakat, dostawać darmowe dodatki i być na bieżąco z nowościami?

Zapisz się na newsletter:

Masz pytania związane z plakatami?

Poniżej znajdziesz wszystkie odpowiedzi

detale

1. Polecasz jakieś rozmiary?

Tak! Plakat będzie wyglądać świetnie już w rozmiarze A3 – w A4 może nie być widać detali. Największy polecany rozmiar to B1. Na zdjęciu w antyramie jest rozmiar B2, który według mnie jest optymalny.

2. Jak wydrukować plakat?

Najlepiej zanieść wybrany plik do drukarni – w ten sposób będziesz mieć pewność, że druk będzie wyglądać profesjonalnie, a plakat będzie cieszył Twoje oczy na długo. Drukarnia poradzi sobie ze spadami (to taki “margines błędu” w pliku) i dopasuje go do rozmiaru, który chcesz mieć. Na przykład – rozmiar B2 to 70,7×50 cm, a antyramy mają równo 70×50 cm. Jeśli powiesz, że prosisz o docięcie do tego rozmiaru, drukarnia się tym zajmie.

3. Ile może kosztować wydruk?

Pliki są do pobrania za darmo, lecz za wydruk trzeba będzie zapłacić. To nie są duże kwoty – wydrukowanie tego ogromnego, czarnego plakatu (rozmiar B2) kosztowało kilkanaście złotych. Ceny na pewno różnią się w zależności od drukarni.

4. Jaka jest licencja na plakaty?

Plakaty są na licencji CC BY-NY-ND. W skrócie – to oznacza, że są tylko do użytku własnego, nie można ich sprzedawać i zmieniać ich treści.

Close Menu
×
×

Koszyk