Kurs szycia online? Wybierz coś dla siebie!

Kursy szycia online Twoje Wykroje wyróżnia dokładność tłumaczenia. Dlatego skorzystały z nich już tysiące osób!

Najpierw określ swój poziom:

1. ZACZYNAM OD ZERA, PRAWIE NIC NIE WIEM

Jeśli dopiero chcesz zacząć naukę szycia lub jeśli chcesz usystematyzować podstawy – ten kurs szycia online powstał dla Ciebie. Na dwóch projektach – poszewce na poduszkę i bluzce – nauczę Cię  solidnych podstaw szycia. Kurs uczy też szyciowej intuicji i daje praktyczną wiedzę, którą często pomija się w nauczaniu podstaw. Dlatego po tym kursie będziesz mogła śmiało sięgać po kolejne wykroje!

2.SZYJĘ DROBIAZGI, CHCĘ ZACZĄĆ SZYĆ UBRANIA

Czujesz się pewnie w szyciu drobiazgów, ale chcesz przejść do ubrań? W tym kursie nauczę Cię szyć prostą spódnicę – Spódnicę Luzacką. Najpierw uszyjesz wersję bazową, a potem pokażę Ci, w jaki sposób możesz modyfikować wykrój, by dopasować go do Twoich potrzeb. Pod koniec kursu będziesz umiała przerobić spódnicę na ponad 10 sposobów!

3. CHCĘ DOSKONALIĆ TECHNIKI!

Czy wiesz, że żeby szyć dzianiny, nie potrzebujesz overlocka? W tym kursie dowiesz się, jak szyć dzianiny… na maszynie domowej! Wspólnie uszyjemy opaskę na uszy i bluzkę lub sukienkę. Poznasz morze technik szycia: zaczynając od krojenia, a kończąc na pięknych detalach.

Chcesz uczyć się szycia bez presji czasu, kiedy tylko znajdziesz chwilę?

Zobacz, jak to działa...

1/ Dołączasz do
wybranego kursu

Od razu uzyskasz dostęp do platformy z lekcjami. Znajdziesz na niej lekcje w formie video, wykroje i pliki do pobrania.

2/ Uczysz się gdziekolwiek, kiedy chcesz

Pewnie masz sporo na głowie. Dlatego kurs szycia online możesz przerabiać gdy tylko znajdziesz wolną chwilę. Dostęp do lekcji dostajesz na stałe, więc możesz uczyć się spokojnie, we własnym tempie.

3/ Testujesz wiedzę
przy maszynie

Lekcje możesz oglądać wielokrotnie, a po obejrzeniu przychodzi czas na praktykę! Odrabiaj zadania domowe, a następnie szyj piękne rzeczy korzystając z nowych umiejętności.

4/ Przechodzisz
poziom wyżej

Ukończyłaś kurs? Zapraszam więc poziom wyżej! Stawiaj sobie nowe wyzwania, a w końcu uszyjesz wymarzoną garderobę!

Opinie o kursach szycia Twoje Wykroje:

Cześć, to ja prowadzę kursy szycia online!

Julia Dzwończyk - prowadząca kursy szycia online

Nazywam się Julia Dzwończyk, jestem dyplomowaną konstruktorką ubioru i piszę o szyciu na łamach bloga joulenka. Tworzę też szyciową markę – Twoje Wykroje.

Szycie to dla mnie sposób na uproszczenie życia. Mam pełną kontrolę nas swoją szafą, a jeśli ulubione ubranie mi się zepsuje – mogę bez problemu uszyć takie samo! Nie pamiętam już, co znaczy „nie mam w co się ubrać”, bo moja szafa jest pełna bazowych ubrań, które sama uszyłam.

Rozumiem Twoją sytuację. Sama przez pierwsze lata szycia napotykałam na swojej drodze wiele rozczarowań. Rzucałam wtedy maszynę w kąt i wracałam po paru miesiącach.

Wiem, że brak usystematyzowanej wiedzy to problemy wielu początkujących, którzy uczą się szyć w domu. Dlatego stworzyłam kursy, które w przystępny sposób tłumaczą podstawy szycia.

Coś więcej o mnie? Jestem dyplomowaną konstruktorką ubioru. Jestem żoną i mamą. A sukienkę ze zdjęcia obok zaprojektowałam, skonstruowałam i uszyłam samodzielnie:)

Chcesz sprawdzić, czy da się uczyć szycia przez internet, zanim dołączysz do kursu szycia online?

Zapisz się na tę listę, a dostaniesz darmowy wykrój i serię maili, które pomogą Ci poczuć się pewniej w szyciu, na jakimkolwiek poziomie jesteś!

.

💥BONUS💥
wykrój na Top Codzienny